مهمان :   15
  عضو :   2

آمار این صفحه
  امروز :   61
  دیروز :   12
  کل مراجعات :   19398

پیام های عمومی

انواع پخش مویرگی در شرکت دخانیات ایران

در حال حاضر چهار روش پخش در شرکت دخانیات ایران (سهامی عام) به شرح ذیل وجود دارد و فرایند استقرار سیستم های یکپارچه برای هر یک در حال انجام می باشد:

پخش مویرگی داخلی غیر مکانیزه:  تحویل کالا به ویزیتور توسط انباردار شعبه و فاکتور بصورت دستی و ثبت فاکتورها در سیستم هنگام بازگشت ویزیتور توسط کاربر سیستم یکپارچه. (فرایند استقرار این روش در دو منطقه قم و البرز بصورت آزمایشی از ابتدای بهمن آغاز می گردد. آموزش ستاد و این دو منطقه از روز چهارشنبه 26 دی آغاز می گردد)

پخش مویرگی داخلی مکانیزه: تحویل کالا به ویزیتور توسط انباردار شعبه و ثبت و چاپ فاکتور در موبایل سرویس راهکاران همزمان با فروش توسط ویزیتور.(با توجه به نیاز به تبلت و چاپگر حرارتی-بلوتوثی، پروژه در این فاز در انتظار تامین تجهیزات توسط کمیسیون معاملات، برای دو منطقه بصورت پایلوت می باشد)

پخش مویرگی درب کارخانه یا فروشگاهی: در این روش کارمند فروش معمولا کاربر سیستم راهکاران و سرپرست انبار نیز می باشد. کالا با سند انتقال بین انبارها تحویل فروشگاه می گردد و فاکتور در سیستم راهکاران همزمان با فروش در فروشگاه ثبت و چاپ می گردد.(پیشنهاد کارگروه راهبری برای این روش تهیه پرینتر حرارتی فروشگاهی(رومیزی) می باشد که باعث صرفه جویی در مصرف کارتریج و کاغذ می گردد. در این فاز پروژه در انتظار اعلام لیست فروشگاه های عرضه مستقیم و کاربران آنها توسط مدیریت بازاریابی و فروش می باشد)

پخش مویرگی برونسپار مکانیزه: در این روش مانند روش دوم پخش مویرگی بصورت مکانیزه انجام می پذیرد ولی ویزیتورها توسط شرکت طرف قرارداد مدیریت می گردند و نظارت کامل بر توزیع، تور، مشتری و مسیر توسط شرکت دخانیات ایران انجام می پذیرد. در این روش ورود اطلاعات بصورت یکپارچه در سیستم راهکاران در قالب مراکز فروش برون سپار و زیر مجموعه شعب دخانیات صورت می پذیرد . تجهیزات توسط شرکت طرف قرارداد تامین می گردد. (پروژه در این فاز سیاست گذاری شده و در انتظار انعقاد قرارداد با شرکتهای برونسپار می باشد)

(این متن نهایی نشده و تنها به منظور شفاف سازی ارسال گردید و امکان دارد تغییر نماید. باتشکر-مدیرپروژه)